Про нашу компанію

Основний напрямок - оптові поставки солі. Компанія «РIAЛ ТЕКС» займається виробництвом і доставкою високоякісної солі з 2012 р. У нашому асортименті є сіль харчова садочна, екстра, морська і таблетована сіль. Ми спеціалізуємося на роботі в Україні і СНД. Працюємо з найбільшими локальними і міжнародними компаніями. Ми є лідируючим імпортером солі в Україні і є експертом з логістики, це дозволяє нашим клієнтам мати кращі умови роботи. В основі нашої роботи лежить просунута модель сервісу і уважне ставлення до якості. Вибираючи РIAЛ ТЕКС в якості постачальника солі, ви купуєте гарантію, що виробництво буде працювати без перебоїв, замовлена сіль завжди буде доставлена в термін, а також кращу вартість товару на ринку. Нам важливо бути максимально корисними для наших клієнтів. Тому ми запрошуємо вас ділитися з нами зворотним зв'язком про нашу роботу, товар і інші аспекти роботи, які важливі для вас. Швидка реакція на побажання клієнтів одне з ключових наших переваг. Постійні клієнти можуть гнучко нарощувати обсяг в максимально короткі терміни, гнучко реагуючи на ринок.

triangle

Наша продукція

Сіль оптом
Доставка продукції
мінімальна партія 23 тонни

Надійна складська логістика та доставка по Україні та СНД

Ми маємо в своєму розпорядженні значні складські площі по Україні. Це дозволяє робити оперативне відвантаження всіх видів солі нашим клієнтам, а також завжди мати її в наявності. Ми вважаємо, що злагоджена робота складу, обліку запасів і постійне їх поповнення - основа соляного бізнесу. Автомобільна і жд доставка солі - оптимальний і швидкий варіант. Транзитний час зазвичай становить 1-5 днів. Швидко і мобільно. Сіль доставляється до вашого складу.

КОНТАКТ З НАМИ
м. Київ, м. Вінниця, м. Чорноморськ

+380-670-10-55-44

Звернутися до менеджерів ви можете зателефонувавши нам по телефону. Постараємося повноцінно проконсультувати в вашому питанні і сподіваємося на подальшу співпрацю.